5 Dakkada Değişir Bütün İşler HD 2016 izle


2,166
 

ilk beğenen sen ol

Ekleyen / 20 Mar 2016 tarihinde yayınlandı

İMDB 0.0/.0.0 Yönetmen koltuğunda Orçun Benli oyuncu kadrosunda Emre Altuğ , Bülent Şakrak , Ali Düşenkalkar , Ecem Özkaya , Neslihan Acarl yer almaktadır. Aynı mahalleden yakın arkadaşlar olan Sedat, Harun ve Cihan, Sedat’ın bahiste kazandığı parayı harcamak için pavyona giderler. Böylece Harun ve Cihan hayatlarında ilk kez pavyon görmüş olacaklardır. Ancak içeride zil zurna sarhoş olan, yüksek gelen hesabı ödeyemeyen kafadarların başına o gece hiç tahmin edemeyecekleri başk olaylar da gelecektir.
Çekimleri 2015 Eylül’ünde başlayan filmde Bülent Şakrak, Haki Biçici, Kaan Turgut ve pavyon sahibi Tavşan Rıza rolünde Emre Altuğ oynuyor.

Sitemizden sorunsuzca kalitenin farkına varacak dozda fazla reklam kirliliği olmadan izleyebilirsiniz. 5 Dakkada Değişir Bütün İşler izle filminde her hangi bir problem durumunda tarafımıza yorum yazıp haber verebilirsiniz. Editörlerimiz kısa sürede sorunu düzelteceklerdir. Filmi daha önce izlemiş ziyaretçilerimiz film hakkında yorum yapabilirler bu sayede daha önce bu filmi izlememiş olan arkadaşlarımız fikir sahibi olabilirler. filmotoru.com tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz iyi seyirler.

» Daha fazla göster

Henüz Yorum Bulunmuyor