Ali Baba ve 7 Cüceler Full HD 2015 izle

Sayfalar: Tek Parça Okru Tek Parça vk


1,104
 

ilk beğenen sen ol

Ekleyen / 24 May 2016 tarihinde yayınlandı

İMDB 6.9/10 Yönetmen koltuğunda Cem Yılmaz oyuncu kadrosunda Cem Yılmaz , Irina Ivkina , Çetin Altay , Zafer Algöz , Fevzi Gökçe yer almaktadır. Bahçe cüceleri yapıp satan Şenay Cüccaciye’nin sahibi olan Ali Şenay (Cem Yılmaz) ve İlber (Çetin Altay) işlerini büyütüp dünyaya açılmak için Sofya’da bir fuara katılırlar. Ancak fuarda işler istedikleri gibi gitmez ve başlarını büyük belalara sokarlar. Mançov adlı kötü kalpli bir adamın planlarından haberdar olan Şenay ve İlber, onun hain planlarını durdurabilmek için yeni tanıştıkları Memedov ve Veronika ile büyük bir mücadeleye girişirler.
Cem Yılmaz’ın yazıp yöneterek başrolünde oynadığı 4. film olma özelliğini taşıyan Ali Baba ve Yedi Cüceler, Bulgaristan’da çekildi. Filmde Cem Yılmaz ve zengin oyuncu kadrosunun yanında Rus model İrina İvkina da ilk kez bir sinema filminde yer alacak.

Sitemizden sorunsuzca kalitenin farkına varacak dozda fazla reklam kirliliği olmadan izleyebilirsiniz. Ali Baba ve 7 Cüceler izle filminde her hangi bir problem durumunda tarafımıza yorum yazıp haber verebilirsiniz. Editörlerimiz kısa sürede sorunu düzelteceklerdir. Filmi daha önce izlemiş ziyaretçilerimiz film hakkında yorum yapabilirler bu sayede daha önce bu filmi izlememiş olan arkadaşlarımız fikir sahibi olabilirler. filmotoru.com tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz iyi seyirler.

» Daha fazla göster

Henüz Yorum Bulunmuyor