Azazil 2: Büyü Full HD 2016 izle

Sayfalar: Fragman Tek Parça Okru Tek Parça vk


4,286
 
 
2
0

Ekleyen / 20 Mar 2016 tarihinde yayınlandı

İMDB 0.0/10 Yönetmen koltuğunda Mustafa Özen, oyuncu kadrosunda Sertan Erkaçan , Tuğçe Kurşunoğlu , Ayça Kuru , Murat Ercanlı , Bedia Ener yer almaktadır. Sedat işinde başarılı ancak özel hayatında bir o kadar başarısız ve mutsuz genç bir adamdır. Özellikle küçük kızları İlayda doğduktan sonra karısı Aylin ile ilişkileri gün geçtikçe kötüye gider.
Karşısına çıkan genç ve güzel bir kadın olan Esma, Sedat’i kısa sürede kendine aşık eder ve Sedat’ın zaten çatırdamak üzere olan evliliğini yerle bir eder. Ancak yerle bir olan sadece Sedat’ın evliliği değildir. Zaman içinde Sedat, Aylin ve küçük kızları İlayda çok kuvvetli bir büyünün etkisinde kalır. Azazil in yeni hedefi aralarındaki bağ zayıflamış olan bu ailedir.

Sitemizden sorunsuzca kalitenin farkına varacak dozda fazla reklam kirliliği olmadan izleyebilirsiniz. Azazil 2: Büyü izle filminde her hangi bir problem durumunda tarafımıza yorum yazıp haber verebilirsiniz. Editörlerimiz kısa sürede sorunu düzelteceklerdir. Filmi daha önce izlemiş ziyaretçilerimiz film hakkında yorum yapabilirler bu sayede daha önce bu filmi izlememiş olan arkadaşlarımız fikir sahibi olabilirler. filmotoru.com tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz iyi seyirler.

» Daha fazla göster

Henüz Yorum Bulunmuyor