Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm Full HD 2011 izle

Sayfalar: Tek Part odno Alternatif Tek Part


289
 

ilk beğenen sen ol

Ekleyen / 18 Eki 2016 tarihinde yayınlandı

İMDB 7.6/10 Yönetmen koltuğunda Serdar Akar oyuncu kadrosunda Erdal Beşikçioğlu , Fatih Artman , Canan Ergüder , Berkan Şal , İnanç Konukçu almaktadır. Yapılan bir ihbar üzerine Gençlik Parkı’na giden cinayet büro ekipleri, gömülü bir tabut bulurlar. Tabutun içinde yaşlı bir kadın vardır. Yapılan ilk incelemede kadının canlı canlı gömüldüğü ortaya çıkar. Hayata karşı işlenen suçlar uzmanı Behzat Ç., ilk defa bu tür bir cinayetle karşılaşmaktadır.

Yaşlı kadının neden bu biçimde öldürülmüş olabileceğine ilk başta bir anlam verilemez. Yaşlı kadın emekli bir polisin annesidir. Behzat Ç. emekli polisi araştırmaya başladıkça bir takım engellemelerle karşılaşır. Emekli polis, teşkilat içinde Avarel Memduh olarak bilinmektedir, suçu üstlenen kişi ise kendisine Red Kit demektedir.

Sitemizden sorunsuzca kalitenin farkına varacak dozda fazla reklam kirliliği olmadan izleyebilirsiniz. Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm izle filminde her hangi bir problem durumunda tarafımıza yorum yazıp haber verebilirsiniz. Editörlerimiz kısa sürede sorunu düzelteceklerdir. Filmi daha önce izlemiş ziyaretçilerimiz film hakkında yorum yapabilirler bu sayede daha önce bu filmi izlememiş olan arkadaşlarımız fikir sahibi olabilirler. filmotoru.com tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz iyi seyirler.

» Daha fazla göster

Henüz Yorum Bulunmuyor