Bol Şans 2016 Full HD izle

Sayfalar: Tek Parça odno Tek Parça vidag


1,673
 

ilk beğenen sen ol

Ekleyen / 20 Tem 2016 tarihinde yayınlandı

İMDB 3.8/10 Yönetmen koltuğunda Gökhan Yolmaz oyuncu kadrosunda Selim Gülgören , Burçin Abdullah , Atıf Emir Benderlioğlu , Sarp Bozkurt , Semra Dinçer yer almaktadır. Deniz (Selim Gülgören) İstanbul’da bir arkadaşının barında şarkı söyleyerek geçinmekte, halinden memnun bir hayat sürdürmektedir. Bu hayat, babasının ani ölümüyle bambaşka bir seyre girer. Babasının cenaze işleri için doğduğu köye gider. Aslında çok uzun kalmaya niyeti yoktur, ancak köyde karşılaştığı Buse’den (Burçin Abdullah) çok hoşlanır. Üstelik köyde açık hava sineması işleten babasının ölümünün şüpheli tarafları vardır, bu nedenle sinemayı satın almaya karar verir. Ancak bu durum Deniz’i, Buse’den hoşlanan bir başka kişi, köyün kabadayısı Ümit ve belediye başkanıyla karşı karşıya getirecektir.
Genç yönetmen Gökhan Yolmaz’ın kendi hayat hikayesinden esinlenerek çektiği Bol Şans filminin çekimleri Edirne’de yapıldı.

Sitemizden sorunsuzca kalitenin farkına varacak dozda fazla reklam kirliliği olmadan izleyebilirsiniz. Bol Şans izle filminde her hangi bir problem durumunda tarafımıza yorum yazıp haber verebilirsiniz. Editörlerimiz kısa sürede sorunu düzelteceklerdir. Filmi daha önce izlemiş ziyaretçilerimiz film hakkında yorum yapabilirler bu sayede daha önce bu filmi izlememiş olan arkadaşlarımız fikir sahibi olabilirler. filmotoru.com tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz iyi seyirler.

» Daha fazla göster

Henüz Yorum Bulunmuyor