Küçük Esnaf Full HD 2016 izle

Sayfalar: Tek Parça Vidag Tek Parça Okru


4,776
 
 
1
4

Ekleyen / 17 Mar 2016 tarihinde yayınlandı

İMDB 0.0/.0.0 Yönetmen koltuğunda Bedran Güzel oyuncu kadrosunda İbrahim Büyükak , Zeynep Koça yer almaktadır. Kendi halinde bir mahalle çilingiri olan Berhudar (İbrahim Büyükak), babasının tefecilerden aldığı borcu ödeyememesi nedeniyle kendini bir anda mafyaya 100 bin lira borçlanmış olarak bulur. Bu borcu nasıl ödeyeceğini kara kara düşünen Berhudar, bu sırada yolu genç ve güzel bir kadınla kesişince daha da büyük bir çıkmazın içine girer.
Senaryoya imza atan İbrahim Büyükak ve Zeynep Koçak’la birlikte Gupse Özay ve Cengiz Bozkurt da filmin başrol oyuncuları arasında.

Sitemizden sorunsuzca kalitenin farkına varacak dozda fazla reklam kirliliği olmadan izleyebilirsiniz. Küçük Esnaf izle filminde her hangi bir problem durumunda tarafımıza yorum yazıp haber verebilirsiniz. Editörlerimiz kısa sürede sorunu düzelteceklerdir. Filmi daha önce izlemiş ziyaretçilerimiz film hakkında yorum yapabilirler bu sayede daha önce bu filmi izlememiş olan arkadaşlarımız fikir sahibi olabilirler. filmotoru.com tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz iyi seyirler.

» Daha fazla göster

Henüz Yorum Bulunmuyor