Mezara Kadar Full HD izle

Sayfalar: Tek Parça odno Tek Parça vk


650
 

ilk beğenen sen ol

Ekleyen / 22 Eyl 2016 tarihinde yayınlandı

İMDB 7.6/10 Yönetmen koltuğunda Simon Fellows oyuncu kadrosunda Jean-Claude Van Damme , Stephen Rea , William Ash , Raicho Vasilev , Stephen Lord almaktadır. James Donahue’nun kardeşi Heather ve arkadaşlarının Maryland’deki Kara Tepeler Ormanı’nda kaybolmalarının ardından 20 yıl kadar zaman geçmiştir. James (James Allen McCune) ve arkadaşları Peter, Ashley, Lisa ve rehberleri Lane ile Talia, bu gizemi çözebilmek için aynı ormanda, ellerinde kameralarla birlikte bir araştırma gezisine çıkarlar. Başlangıçta gezi olumlu gitse de gece çöktüğünde, başta tahmin bile edemeyecekleri şeylerle karşılaşacaklardır.
İlk başta Karanlık Orman (The Woods) filmi, daha sonra Blair Cadısı filminin devamı olarak tanıtıldı ve Blair Witch adını aldı.

Sitemizden sorunsuzca kalitenin farkına varacak dozda fazla reklam kirliliği olmadan izleyebilirsiniz. Mezara Kadarı izle filminde her hangi bir problem durumunda tarafımıza yorum yazıp haber verebilirsiniz. Editörlerimiz kısa sürede sorunu düzelteceklerdir. Filmi daha önce izlemiş ziyaretçilerimiz film hakkında yorum yapabilirler bu sayede daha önce bu filmi izlememiş olan arkadaşlarımız fikir sahibi olabilirler. filmotoru.com tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz iyi seyirler.

» Daha fazla göster

Henüz Yorum Bulunmuyor