Sol Şerit Full HD 2016 izle


2,453
 

ilk beğenen sen ol

Ekleyen / 18 Mar 2016 tarihinde yayınlandı

İMDB 0.0/.0.0 Yönetmen koltuğunda İnci Balabanoğlu Ahıska oyuncu kadrosunda Ceyda Ateş , Selin Şekerci , Ayten Uncuoğlu , Burak Satıbol , Sermet Yeşil yer almaktadır. Üç yakın arkadaş olan Cem, Barış ve Volkan, Cem’in düğünü için Ankara’dan Denizli’ye gideceklerdir. Ancak gidecekleri uçağı kaçırınca karayoluyla gitmeye mecbur kalırlar. Üç kafadar, kendilerine döküntü bir araba bulmalarının ardından birçok olaya gebe bir maceranın ortasında kalacaklardır.
Terra Film’in yapımcılığında hayata geçirilen filmin oyuncu kadrosunda Cem Aksakal, Sertan Erkaçan, Memetcan Diper, Deniz Baysal, Ceyda Ateş gibi isimler bulunuyor.

Sitemizden sorunsuzca kalitenin farkına varacak dozda fazla reklam kirliliği olmadan izleyebilirsiniz. Sol Şerit izle filminde her hangi bir problem durumunda tarafımıza yorum yazıp haber verebilirsiniz. Editörlerimiz kısa sürede sorunu düzelteceklerdir. Filmi daha önce izlemiş ziyaretçilerimiz film hakkında yorum yapabilirler bu sayede daha önce bu filmi izlememiş olan arkadaşlarımız fikir sahibi olabilirler. filmotoru.com tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz iyi seyirler.

» Daha fazla göster

Henüz Yorum Bulunmuyor