Yaşamak İçin Öldür Full HD izle

Sayfalar: Tek Parça odno Tek Parça vk


528
 

ilk beğenen sen ol

Ekleyen / 12 Ağu 2016 tarihinde yayınlandı

İMDB 7.0/10 Yönetmen koltuğunda Keoni Waxman oyuncu kadrosunda Steve Austin , Marie Avgeropoulos , Eric Roberts , Gil Bellows , Gary Daniels yer almaktadır. steve austin’in canlandırdığı jim isimli polis, gözünü budaktan esirgemeyen bir polistir. ortağının ölümüyle son bulan bir baskından sonra kanada sınırında görev alır. birlikte yaşadığı kızı kleptoman olan jim, sakin bir hayat sürmektedir.
ta ki, şehirde bir soygun oluncaya kadar. soyguncuların reisi, parayı alıp kaçınca, diğerleri peşine düşerler. ihtiyar soyguncunun yolu jim’in yaşadığı kasabanın yakınındaki ormana düşer. peşindeki adamlar da kasabaya gelip, şerifi öldürüp, jim’in kızını rehine alırlar.
şimdi jim hem kızını kurtarmak hem de soyguncuları yakalamak için mücadele edecektir.

Sitemizden sorunsuzca kalitenin farkına varacak dozda fazla reklam kirliliği olmadan izleyebilirsiniz. Yaşamak İçin Öldür izle filminde her hangi bir problem durumunda tarafımıza yorum yazıp haber verebilirsiniz. Editörlerimiz kısa sürede sorunu düzelteceklerdir. Filmi daha önce izlemiş ziyaretçilerimiz film hakkında yorum yapabilirler bu sayede daha önce bu filmi izlememiş olan arkadaşlarımız fikir sahibi olabilirler. filmotoru.com tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz iyi seyirler.

» Daha fazla göster

Henüz Yorum Bulunmuyor