Zootropolis: Hayvanlar Şehri Full HD 2016 izle

Sayfalar: Fragman Fragman 2


790
 
 
1
0

Ekleyen / 27 Haz 2016 tarihinde yayınlandı

İMDB 8.5/10 Yönetmen koltuğunda Byron Howard, Rich Moore, Jared Bush oyuncu kadrosunda Aysun Topar , Cem Yılmaz , Fatih Özacun , Suzan Acun , Emrah Özertem yer almaktadır.
Zootopia, hayvanların bir arada yaşadığı çok büyük bir şehirdir. Bu şehirde yaşayan bir tavşan olan Judy Hopps polis teşkilatına yeni yazılmıştır. Nick adlı tilki ise küçük dolandırıcılık işleri yaparak köşeyi dönmeyi hedeflemektedir. Bir gün Nick, işlemediği bir suçla itham edilir. Nick adını temize çıkarmak, Judy de davayı çözmek için daha önceden hiç tahmin edemeyecekleri bir işbirliği yapmak zorunda kalırlar.
Karmakarışık ve Bolt gibi sevilen animasyon filmlerinin yönetmeni Byron Howard’ın hayata geçireceği film, 4 Mart 2016’da gösterime girecek.

Sitemizden sorunsuzca kalitenin farkına varacak dozda fazla reklam kirliliği olmadan izleyebilirsiniz. Zootropolis: Hayvanlar Şehri izle filminde her hangi bir problem durumunda tarafımıza yorum yazıp haber verebilirsiniz. Editörlerimiz kısa sürede sorunu düzelteceklerdir. Filmi daha önce izlemiş ziyaretçilerimiz film hakkında yorum yapabilirler bu sayede daha önce bu filmi izlememiş olan arkadaşlarımız fikir sahibi olabilirler. filmotoru.com tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz iyi seyirler.

» Daha fazla göster

Henüz Yorum Bulunmuyor